Festiwal przedszkolaków

25.05.2017 10:00     132

Podczas XI edycji Tanecznego Festiwalu Przedszkolaków, który się odbył pod hasłem „Na królewskim balu”, grupa dziewczynek z Gminnego Przedszkola w Michałowicach zdobyła uznanie jury, otrzymując jedno z trzech równorzędnych wyróżnień. Gratulujemy!


Festiwal odbył się w Błoniu, 13 maja br., w ramach wspólnych działań podejmowanych przez Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia". 

 

Dzieci z dwunastu przedszkoli m.in. z Błonia, Milanówka, Otrębus, Podkowy Leśnej i Michałowic prezentowały tańce dworskie.

 

Dziewczynki z Gminnego Przedszkola w Michałowicach w brawurowym stylu wykonały „Taniec wesołych dwórek” do muzyki Händla. W pięknych kostiumach, z wdziękiem i radosnymi uśmiechami na twarzach wykonały swój taniec, czym wzbudziły zachwyt publiczności i zdobyły uznanie jury.

 

Tradycyjnie w  konkursie przyznawane są trzy równorzędne wyróżnienia. Grupa dziewczynek z Michałowic przygotowanych do występu przez Agnieszkę Czekalską zdobyła jedno z nich. Wspaniały srebrny puchar wręczył laureatkom wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka,

 

Jesteśmy dumni z sukcesu grupy z Michałowic. Jeszce raz gratulujemy!

 

Reprezentacja dzieci z Gminnego przedszkola w Michałowicach to 12 dziewczynek z grup pięciolatków „Pszczółek”, „Tygrysków” i „Zajączków”.

Opublikowane przez: Stanowisko ds. promocji

Zobacz także

Piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach 12.06.2018 12:20

Piękna słoneczna pogoda to doskonała okazja dla dzieci i rodziców na wspólną zabawę na dworze, a jeśli dodatkowo w sobotę, 9 czerwca, zawitaliście do Gminnego Przedszkola w Michałowicach, to sposobności do tego było co nie miara.

czytaj więcej
Jasełka (zdjęcie:Agnieszka Worobiec)

Działo się w michałowickim przedszkolu 13.02.2018 12:35

W pierwszym kwartale 2018 r. w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach odbyły się dwa wydarzenia kulturalne: Jasełka oraz Dzień Babci i Dziadka obchodzony bardzo uroczyście we wszystkich grupach.

czytaj więcej
Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Doroczny Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach 03.06.2017 19:25

Biedronki, Krasnale, Motylki, Słoneczka, Tygryski, Zajączki, Misie, Kotki i Pszczółki. Wszystkie grupy przedszkolaków wraz z rodzicami spotkały się na dorocznym pikniku rodzinnym w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

III Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2017 20:20

Czy śpiewać każdy może? Oczywiście, że tak. Tak jak to zaprezentowały przedszkolaki podczas III Przedszkolnego Konkursy Piosenki o Warszawie, który w piątek , 19 maja odbył się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach.

Piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach 06.06.2016 10:10

W sobotę, 4 czerwca odbył się coroczny piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach. Doskonała pogoda i szereg atrakcji sprawiło, iż na pikniku pojawiło się wiele rodzin, które oddały się wspaniałej zabawie.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki Piosenki o Warszawie

Przedszkolny Konkurs Piosenki 22.05.2016 18:00

20 maja w sali multimedialnej urzędu gminy odbył się Przedszkolny Konkurs Piosenki pt. „Piosenka o Warszawie”, którego organizatorem było gminne przedszkole w Michałowicach.

czytaj więcej
Na piknik przybyły tłumy

Piknik rodzinny w przedszkolu w Michałowicach 14.06.2015 21:30

13 czerwca 2015 r. odbył się tradycyjnie, jak co roku piknik rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach.

czytaj więcej
Gminne Przedszkole w Michałowicach - Jasełka 2014

Jasełka w przedszkolu w Michałowicach 19.12.2014 09:15

Święta Bożego Narodzenia są świętami kojarzącymi się z ciepłem domu, smakołykami i miłym spędzaniem czasu z rodziną. To czas kiedy tradycja łączy nas przy wigilijnym stole, składaniu sobie życzeń. Jedna z tradycji w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach jest przedstawienie „Jasełka”.

czytaj więcej