„Iluzja” w letnim kinie plenerowym w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak
Na widzów czekało 200 wygodnych leżaków. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Chwile oczekiwania na rozpoczęcie seansu. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice, kino letnie

Leżaki i światowa produkcja do obejrzenia pod chmurką czekało na chętnych chcących miło spędzić czas.


Lato w pełni i choć przez niemal cały ostatni tydzień padało to w weekend zagościła piękna pogoda i mieszkańcy naszej gminy wybrali się w niedzielny wieczór, 30 lipca do Michałowic, gdzie na placu przy ul. księdza Jerzego Popiełuszki. zagościło letnie kino plenerowe.

 

Choć od premiery „Iluzji” minęły już cztery lata i mogłoby się wydać, że to wieczność, a film wszyscy już widzieli i wystarczy, to jednak nic bardziej mylnego. Są produkcje do których chętnie wracamy i już od pierwszych scen z przyjemnością czekamy na to, co wydarzy się dalej.

 

Opowieść o tajnej organizacji angażującej obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów to gwarancja sporych emocji i zaskakujących scen akcji. Już na początku filmu wypowiadane przez jednego bohaterów słowa „Patrzcie z bliska. Bo im bliżej jesteście, tym mniej zobaczycie” budzi w nas ciekawość i mimo uważnego oglądania okazuje się, że nie jest tak, jak się nam na początku wydawało. Ale czy nie oto chodzi, aby film nas zaskoczył.

 

Mega produkcja jaką bez wątpienia jest „Iluzja” to trzymający w napięciu i pełen zwrotów akcji film, dzięki któremu 30 lipca, do Michałowic zawitały takie gwiazdy jak: Morgan Freeman, Michael Caine, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Melanie Laurent, Jesse Eisenberg, Dave Franco.

 

Przypomnijmy, iż filmy prezentowane w letnim kinie plenerowym zostały wybrane przez mieszkańców w głosowaniu, a z pośród dziesięciu propozycji zostały wybrane dwa filmy „Iluzja” – Luisa Leterriera oraz „Osobliwy dom Pani Peregrine” – Tima Burtona.

 

Już dziś serdecznie zapraszam mieszkańców gminy na projekcję drugiego filmu do Komorowa. Seans odbędzie się 27 sierpnia na placu Ignacego Paderewskiego.

 

Życzymy miłego oglądania i wspaniałej zabawy.

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Dzień Matki u michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Matki u michałowickich seniorów 20.05.2018 17:20

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność”. To miłość matki, mamy, mamusi. Słowa wypowiadane przez dzieci na całym świecie.

czytaj więcej
Spotkanie wielkanocne michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Wielkanoc nastała, moc radości dała! 10.04.2018 09:25

W nastroju przeżywania świąt Wielkiej Nocy spotkali się seniorzy z Michałowic.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Warsztaty kulinarne w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Wielkie gotowanie w Michałowicach 19.02.2018 13:00

Dobre jedzenie to nie tylko dobry przepis, ale również odpowiednie produkty i umiejętności, które sprawią, że nasza kuchnia odniesie sukces. A niezłym początkiem do tego sukcesu były warsztaty kulinarne w Michałowicach.

czytaj więcej
Dzień Babci i Dziadka u michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Babci i Dziadka u michałowickich seniorów 05.02.2018 12:15

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto. Jest to święto najwspanialszych osób na świecie, dlatego też jego obchody wymagają wyjątkowej oprawy, tak jak w minioną sobotę, 4 lutego, w Michałowicach.

czytaj więcej
Kolędowanie z zespołem Pectus. fot. Mariusz Marcysiak

Kolędowanie z zespołem Pectus 14.01.2018 12:59

Po blisko pięciu latach do naszej gminy ponownie zawitał zespół Pectus. Zespół, który tworzą czterej przesympatyczni bracia Szczepanikowie. Tomek, Marek, Mateusz i Maciek tym razem zaśpiewali nam znane i lubiane kolędy oraz najsłynniejsze piosenki bożonarodzeniowe.

czytaj więcej
Wigilia michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Wigilia michałowickich seniorów 18.12.2017 20:10

Święta Bożego Narodzenia to czas radości. Radości osobistej, rodzinnej i w gronie znajomych. Wigilia michałowickich seniorów, która w minioną niedzielę, 17 grudnia odbyła się w szkole podstawowej w Michałowicach była tego bardzo dobrym przykładem.

czytaj więcej
XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne. fot. Mariusz Marcysiak

XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży 21.11.2017 21:50

Tak, tak to były już XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Spotkania, które są swego rodzaju festiwalem talentów najmłodszych mieszkańców naszej gminy i nie tylko.

czytaj więcej
XIV Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice. fot. Mariusz Macysiak

XIV Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 21.11.2017 14:15

Blisko 350 zawodników walczyło na matach w Michałowicach o Puchar Wójta Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Koncert pieśni patriotycznej w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Patriotycznie rozśpiewane Michałowice 21.11.2017 11:00

Wydarzeniem kończącym gminne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, był koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu chóru „Michałowiczanka”.

czytaj więcej