Koncertowy Dzień Kobiet

10.03.2018 19:20     111

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.


Nie od dziś wiadomo, że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. „Najwięcej witaminy” to także tytuł koncertu, który odbył się 8 marca, w Nowej Wsi i sołectwie Komorów. Koncert to wspólna inicjatywa radnych, sołtysów i rad sołeckich, którzy postanowili sprawić mieszkankom miłą niespodziankę.

 

Na zaproszenie, w koncertach wziął także udział wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka, który z okazji tego szczególnego święta złożył paniom życzenia wszystkiego co najlepsze. Choć czasem o tym święcie mówi się żartobliwie to my zawsze chcemy abyście były doceniane – mówił wójt, Krzysztof Grabka. Oczywiście w Dniu Kobiet nie mogło zabraknąć kwiatków dla pań, które osobiście wręczał wójt oraz młodzi artyści z „Przylądka Kultury”.

 

Obdarowane życzeniami i kwiatkami panie z radością przystąpiły do wysłuchania przygotowanego dla nich koncertu. Młodzi artyści z „Przylądka Kultury”, podopieczni Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik zaprezentowali tego wieczora chyba wszystkie najbardziej znane piosenki o paniach i dla pań. Wspaniała atmosfera i wspaniale reagująca publiczność na piosenki śpiewane w nowych aranżacjach wśród których były m.in. „Obudź się i żyj”, „Oh Carol”, „Perfect”, „Tak bardzo się starałem”, „Jej czarne oczy”, „Baśka”, „Bo do tanga trzeba dwojga”.

 

W trakcie koncertu nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, który dla pań przygotowali organizatorzy.

 

Koncerty „Najwięcej witaminy” zostały sfinansowane z funduszy sołeckich sołectwa Nowa Wieś i sołectwa Komorów.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Teatrzyk dla dzieci Złota kaczka

Teatrzyk dla dzieci "Złota kaczka" Data wydarzenia: 24.03.2018

Sołtysi i Rady Sołeckie Nowej Wsi, sołectwa Komorów i Pęcic Małych zapraszają dzieci na teatrzyk, pt. "Złota kaczka" (24 marca; Nowa Wieś - godz. 11:00, Komorów - godz. 12:30, Pęcice Małe - godz. 14:15).

czytaj więcej
Spotkanie Wielkanocne w Nowej Wsi

Spotkanie Wielkanocne w Nowej Wsi Data wydarzenia: 22.03.2018

Rada Sołecka Nowej Wsi i Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów nr 3 w Nowej Wsi zapraszają na Spotkanie Wielkanocne (22 marca, godz.: 16:00).

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański. fot. Mariusz Marcysiak

Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański 11.03.2018 21:30

Śpiew, który nastraja do modlitwy, wycisza i pomaga w jej kontemplacji.

czytaj więcej
Dzień Kobiet u granickich seniorów. fot. Mariusz Marysiak

8 marca u seniorów w Granicy i Michałowicach 11.03.2018 14:35

8 marca to wyjątkowy dzień dla pań. Dzień, kiedy to panowie honorują płeć piękną, składają im najserdeczniejsze życzenia i wręczają kwiatki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Teatrzyk Kolorowa Wędrówka. fot. Mariusz Marcysiak

Kolorowa wędrówka 27.02.2018 02:45

Dziecięca wyprawa w świat kolorów w poszukiwaniu zielonej krainy.

czytaj więcej
Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów. Foto: bz

Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów 12.02.2018 09:35

W ostatnią sobotę karnawału bawili się mieszkańcy sołectwa Komorów. Tym razem tematem imprezy był świat bajek i baśni. Zabawa ostatkowa była bardzo udana.

czytaj więcej
Bal karnawałowy w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Tak się bawi, tak się bawi Nowa Wieś 05.02.2018 19:25

Bal karnawałowy w Nowej Wsi to już niemal tradycja. Tradycja, którą mieszkańcy bardzo chętnie kultywują i w której równie chętnie biorą udział. W tym roku odbył się już po raz szósty.

czytaj więcej
Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś 13.01.2018 11:20

Rozpoczęły się Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości. Pierwszym wydarzeniem, które zainaugurowało tegoroczne obchody było widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów klasy III b z gimnazjum w Nowej Wsi.

czytaj więcej