Piosenka włoska i Święto Kobiet w Granicy. Foto: bz.
Agnieszka Paradowska, radna i Krzysztof Grabka, wójt gminy, zapraszają na koncert. Foto: bz. Koncert duetu An Dreo i Karina. Foto: bz. Podczas koncertu. Foto: bz. Wiosenne kwiaty dla artystów. Foto: bz. Kwiaty z okazji 8 marca. Foto: bz. Kwiaty z okazji 8 marca. Foto: bz. Autografy. Foto: bz. Foto: bz. Pamiątkowe zdjęcia. Foto: bz.
Podobne tematy: Osiedle Granica

4 marca, w granickiej świetlicy odbył się koncert największych włoskich przebojów. Koncert zorganizowali radni i Zarząd Osiedla Granica.


Zebranych gości powitała radna Agnieszka Paradowska i Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, którzy zebranych gości zarosili na koncert.

Krzysztof Grabka powiedział, że data koncertu nie jest przypadkowa. Otóż jak powiedział, zbliża się 8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji wszystkim paniom Krzysztof Grabka złożył najlepsze życzenia. Życzył zdrowia i radości, a także pogody ducha na każdy dzień. Życzył też, aby zbliżająca się wiosna nastroiła wszystkich nas optymizmem.  Dodał, że zwyczajem minionych dekad, każda pani obdarowana zostanie  goździkiem z asparagusem.

 

Tego wieczoru królowała muzyka włoska. Wystąpił, z największymi przebojami włoskiego duetu Al Bano & Romina Power,  polski duet An Dreo i Karina. Artyści zaśpiewali wszystkie największe przeboje, m.in.: Felicita, Sempre, Sempre, Sharazan, Volare, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu i wiele innych.

 

An Dreo i Karina to jedyny na świecie cover Al Bano i Romina Power. Duet istnieje już osiemnaście lat. Z wielkim talentem i wspaniałym muzycznym przygotowaniem od lat wykonuje nowe aranżacje i  interpretacje największym włoskich przebojów. Artyści tworzą i śpiewają także własne utwory. Mają za sobą setki koncertów w Polsce i za granicą m.in. USA, Malcie, Czechach i Słowacji. Wydali trzy płyty z największymi przebojami Al Bano e Romina Power.

 

Po koncercie artyści rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć pamiątkowych. Po koncercie też radny Przemysław Majtyka i przewodniczący zarządu Paweł Łąpieś, przyłączając się do życzeń Krzysztofa Grabki z okazji 8 marca, wręczali paniom piękne pachnące goździki.  

 

Koncert sfinansowany został z funduszu Osiedla Granica.

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Święto Niepodległości w Granicy

Święto Niepodległości w Granicy 13.11.2017 14:55

W niedzielę, 12 listopada, mieszkańcy Granicy spotkali się, aby uczcić 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Obejrzeli monodram Ego te absolvo w wykonaniu Huberta Kułacza, a także śpiewali pieśni patriotyczne. W wieczorze uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną.

czytaj więcej
ZEBRANIE MIESZKAŃÓW OSIEDLA GRANICA; Foto: bz.

ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA GRANICA 19.09.2017 08:35

Zebranie mieszkańców osiedla Granica odbyło się 18 września, prowadził je Paweł Łąpieś, przewodniczący zarządu, a także radni z Granicy: Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka.

czytaj więcej
Zajęcia plastyczne w Granicy, foto: bz

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W GRANICY 08.02.2017 10:45

W tym roku, w świetlicy w Granicy rozpoczął się cykl warsztatów plastycznych dla dzieci, który finansowany jest z funduszu osiedla. Każde zajęcia są poświęcone innemu zagadnieniu, odbywają się raz w tygodniu. Prowadzi je Grzegorz Ojrzyński, artysta plastyk.

czytaj więcej
Zabawa karnawałowa w Granicy; foto: bz

Karnawał w Granicy 05.02.2017 13:15

W sobotę, czwartego lutego odbył się bal karnawałowy w Granicy. Zorganizowany został przez radnych i zarząd osiedla, bawiło się wielu mieszkańców Granicy.

czytaj więcej
Piosenki Ireny Jarockiej w Granicy - artyści i organizatorzy. Foto: bz

Piosenki Ireny Jarockiej w Granicy 09.01.2017 12:00

W niedzielę, 8 stycznia, w świetlicy w Granicy odbył się koncert Ludmiły Małeckiej, która śpiewała piosenki Ireny Jarockiej. Na fortepianie towarzyszył artystce Artur Grudziński.

czytaj więcej
„Inne dzieci” - projekcja filmu w Granicy

„Inne dzieci” - projekcja filmu w Granicy 06.12.2016 11:45

Projekcje filmów to kolejna, ciekawa propozycja radnych i Zarządu Osiedla Granica dla mieszkańców. Wyświetlony został film dokumentalny „Inne dzieci”, będący opowieścią o dramatycznym losie dzieci z Ugandy, które pragną lepszego życia.

czytaj więcej
Andrzejki – Granica 2016 - uczestnicy zabawy andrzejkowej

Andrzejki – Granica 2016 28.11.2016 11:05

Ostatnie dni listopada – to w całym kraju czas zabaw andrzejkowych. Podobnie było w Granicy. Mieszkańcy bawili się podwójnie. Organizatorzy mieli tyle zgłoszeń uczestnictwa w zabawie, że zaproponowali mieszkańcom dwa terminy.

czytaj więcej
Obchody Święta Niepodległości w Granicy

Obchody Święta Niepodległości w Granicy 07.11.2016 21:40

Mieszkańcy Granicy kilka dni przed Świętem Niepodległości spotkali się, aby upamiętnić dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. W świetlicy, w Granickiej Zatoce Kultury, odbyło się widowisko słowno-muzyczne, które przegotowali radni i członkowie Zarządu Osiedla Granica

czytaj więcej
Koncert Luigi Pagano w Granicy

Koncert Luigi Pagano w Granicy 24.10.2016 22:15

Koncert piosenki włoskiej to już kolejne wydarzenie muzyczne zorganizowane w ramach cyklu Granica Sunday Festival. Koncert odbył się w niedzielę, 23 października.

czytaj więcej
Zajęcia sportowe - ZUMBA w Granicy

Cykliczne zajęcia w Granicy 13.10.2016 20:50

Od października, w świetlicy w Granicy odbywają się zajęcia zumby, kurs tańca towarzyskiego, rytmika dla smyka oraz pilates.

czytaj więcej