Zabawa andrzejkowa – Michałowice

20.11.2016 20:35     662
Zabawa andrzejkowa - Michałowice Wieś. fot. Mariusz Marcysiak
Sołtys, Adrianna Król-Popiel otwiera sobotni bal i zaprasza mieszkańców na parkiet. fot. Mariusz Marcysiak Gorące rytmy udzieliły się wszystkim uczestnikom. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak W trakcie balu nie zabrakło również wspólnego śpiewania znanych przebojów. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice Wieś

Zabawa andrzejkowa zdarza się raz w roku, dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ją w znakomitym towarzystwie, przy świetnej muzyce i w wyśmienitym nastroju tak, jak zrobili to mieszkańcy sołectwa Michałowice.


19 listopada, już po raz czwarty sołtys Adriana Król-Popiel zorganizowała dla mieszkańców sołectwa zabawę andrzejkową. Otwierając sobotni bal, w którym udział wzięło ponad 100 osób, sołtys życzyła mieszkańcom wspaniałej i gorącej zabawy po czym wszyscy dali się porwać w wir tańca.  

 

O oprawę muzyczną tegorocznego balu zadbał DJ DIL, a serwowana muzyka to największe taneczne hity, pośród których z pewnością każdy znalazł coś dla siebie. Dowodem na to niech będzie fakt, że parkiet był cały czas pełny, a na buziach uczestników non stop gościł uśmiech. Jak to bywa przy dobrej zabawie nie mogło zabraknąć spontaniczności i wspólnego śpiewania refrenów znanych przebojów.

 

Tradycją balu jest, że mieszkańcy przynoszoną własnoręcznie przygotowane potrawy, a szwedzki stół błyskawicznie zapełnił się wieloma smakołykami. Nie zabrakło także gorącego posiłku, który serwowany był przed północą.

 

Wzorem ubiegłego roku bal andrzejkowy odbył się w Ośrodku Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków KRIOSONIK w Michałowicach.

 

Podsumowując tegoroczna zabawę andrzejkową sołectwa Michałowice można powiedzieć jedno. Mieszkańcy bawili się tak znakomicie, że już nie mogą doczekać się kolejnej.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Michałowice Wieś - bal karnawałowy 2018r. fot. Mariusz Marcysiak

Ach karnawał, karnawał 12.02.2018 21:10

Miniony weekend był już ostatnim w tegorocznym karnawale i jedną z ostatnich okazji do hucznej zabawy. Z tej możliwości postanowili skorzystać mieszkańcy Michałowic Wsi i 10 lutego wspólnie bawili się na balu karnawałowym.

czytaj więcej
Andrzejkowe Michałowice-Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Andrzejkowe Michałowice-Wieś 28.11.2017 11:45

W sołectwie Michałowice już taką tradycję mają, by w andrzejkowy wieczór spotkać się na tańcach i dobrej zabawie.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Michałowic Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Michałowice Wieś z uchwalonym funduszem na 2018 r. 22.09.2017 10:15

Sprawozdanie z działalności sołtys i rady sołeckiej oraz podsumowanie z realizacji uchwały i wniosków z 27 września 2016 r., były jednymi z tematów corocznego zebrania mieszkańców Michałowic Wsi.

czytaj więcej
Pożegnanie lata z sąsiadem w Michałowicach Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Pożegnanie Lata w Michałowicach Wsi 17.09.2017 21:05

Tuż przed kalendarzowym zakończeniem lata, dokładnie 16 września, mieszkańcy Michałowic-Wsi spotkali się na corocznym ognisku „Pożegnaj lato z sąsiadem”.

czytaj więcej
Warsztaty małego chemika - Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty małego chemika – Michałowice 05.02.2017 12:15

Ciekawość otaczającego nas świata drzemie w nas wszystkich. Jednym ze sposobów na jego poznanie jest udział w warsztatach małego chemika. Warsztatach, podczas których dzieci mają okazję nie tylko obserwować, ale również przeprowadzić wiele ciekawych eksperymentów chemicznych, których, na co dzień nie mogliby wykonać w domu.

czytaj więcej
Zajęcia pokazowe Drama. fot. Mariusz Marcysiak

Zajęcia podsumowujące z „Dramy” 23.01.2017 18:15

Warsztaty teatralne „Drama” to doskonała zabawa w aktorstwo, gdzie dzieci tworzą improwizowane scenki, dialogi i gry. Podczas zajęć podsumowujących, które 21 stycznia odbyły się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, rodzice mogli zobaczyć efekt pracy ich dzieci, ale i również osobiście wziąć udział w warsztatach.

czytaj więcej
fot. Adriana Król-Popiel

Warsztaty zdobienia pierniczków 19.12.2016 11:20

Z myślą o zbliżających się świętach dzieci z Michałowic–Wsi uczestniczyły w warsztatach, dzięki którym zgłębiły sztukę ozdabiania pierniczków.

czytaj więcej
Warsztaty Zabawa ze śniegiem . fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa ze śniegiem – Michałowice-Wieś 11.12.2016 22:25

Nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy najmłodszych, bo przecież każde dziecko lubi zabawę i eksperymenty.

czytaj więcej
Warsztaty fotograficzne.

Warsztaty fotograficzne 26.10.2016 10:30

Fotografia jest wspaniałym hobby stając się dla wielu osób prawdziwą pasją. Jednak, kiedy robimy zdjęcia, to niejednokrotnie okazuje się, że efekty naszej pracy nie są takie, jakich się spodziewaliśmy. Zdjęcia są nie ostre, prześwietlone lub też niedoświetlone, a kadr ucieka gdzieś w siną dal.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców sołectwa Michałowice-Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Michałowic-Wsi 27.09.2016 22:15

We wtorek, 27 września w sali przy ul. Raszyńskiej 34 w Michałowicach, odbyło się zwołane przez sołtys, Adriannę Król-Popiel zebranie mieszkańców sołectwa Michałowice-Wieś

czytaj więcej