Zabawa andrzejkowa – Michałowice

20.11.2016 20:35     664
Zabawa andrzejkowa - Michałowice Wieś. fot. Mariusz Marcysiak
Sołtys, Adrianna Król-Popiel otwiera sobotni bal i zaprasza mieszkańców na parkiet. fot. Mariusz Marcysiak Gorące rytmy udzieliły się wszystkim uczestnikom. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak W trakcie balu nie zabrakło również wspólnego śpiewania znanych przebojów. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice Wieś

Zabawa andrzejkowa zdarza się raz w roku, dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ją w znakomitym towarzystwie, przy świetnej muzyce i w wyśmienitym nastroju tak, jak zrobili to mieszkańcy sołectwa Michałowice.


19 listopada, już po raz czwarty sołtys Adriana Król-Popiel zorganizowała dla mieszkańców sołectwa zabawę andrzejkową. Otwierając sobotni bal, w którym udział wzięło ponad 100 osób, sołtys życzyła mieszkańcom wspaniałej i gorącej zabawy po czym wszyscy dali się porwać w wir tańca.  

 

O oprawę muzyczną tegorocznego balu zadbał DJ DIL, a serwowana muzyka to największe taneczne hity, pośród których z pewnością każdy znalazł coś dla siebie. Dowodem na to niech będzie fakt, że parkiet był cały czas pełny, a na buziach uczestników non stop gościł uśmiech. Jak to bywa przy dobrej zabawie nie mogło zabraknąć spontaniczności i wspólnego śpiewania refrenów znanych przebojów.

 

Tradycją balu jest, że mieszkańcy przynoszoną własnoręcznie przygotowane potrawy, a szwedzki stół błyskawicznie zapełnił się wieloma smakołykami. Nie zabrakło także gorącego posiłku, który serwowany był przed północą.

 

Wzorem ubiegłego roku bal andrzejkowy odbył się w Ośrodku Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków KRIOSONIK w Michałowicach.

 

Podsumowując tegoroczna zabawę andrzejkową sołectwa Michałowice można powiedzieć jedno. Mieszkańcy bawili się tak znakomicie, że już nie mogą doczekać się kolejnej.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Warsztaty świąteczne w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Michałowicach - Wsi 26.03.2018 16:50

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni.

czytaj więcej
Warsztaty plastyczne w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty plastyczne – czyli jak odkryć w sobie artystę 27.02.2018 14:10

Warsztaty w Granicy i Michałowicach to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży chętnej do odkrywania w sobie talentów artystycznych, a także chcących poszerzyć granice wyobraźni.

czytaj więcej
Warsztaty laboratorium juniora w Granicy i warsztaty młodego chemika w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Nauka z logiką są niezłą parą 27.02.2018 01:10

Czy jest fajniejszy sposób na naukę i rozruszanie szarych komórek, niż poprzez zabawę.

czytaj więcej
Michałowice Wieś - bal karnawałowy 2018r. fot. Mariusz Marcysiak

Ach karnawał, karnawał 12.02.2018 21:10

Miniony weekend był już ostatnim w tegorocznym karnawale i jedną z ostatnich okazji do hucznej zabawy. Z tej możliwości postanowili skorzystać mieszkańcy Michałowic Wsi i 10 lutego wspólnie bawili się na balu karnawałowym.

czytaj więcej
Andrzejkowe Michałowice-Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Andrzejkowe Michałowice-Wieś 28.11.2017 11:45

W sołectwie Michałowice już taką tradycję mają, by w andrzejkowy wieczór spotkać się na tańcach i dobrej zabawie.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Michałowic Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Michałowice Wieś z uchwalonym funduszem na 2018 r. 22.09.2017 10:15

Sprawozdanie z działalności sołtys i rady sołeckiej oraz podsumowanie z realizacji uchwały i wniosków z 27 września 2016 r., były jednymi z tematów corocznego zebrania mieszkańców Michałowic Wsi.

czytaj więcej
Pożegnanie lata z sąsiadem w Michałowicach Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Pożegnanie Lata w Michałowicach Wsi 17.09.2017 21:05

Tuż przed kalendarzowym zakończeniem lata, dokładnie 16 września, mieszkańcy Michałowic-Wsi spotkali się na corocznym ognisku „Pożegnaj lato z sąsiadem”.

czytaj więcej
Warsztaty małego chemika - Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty małego chemika – Michałowice 05.02.2017 12:15

Ciekawość otaczającego nas świata drzemie w nas wszystkich. Jednym ze sposobów na jego poznanie jest udział w warsztatach małego chemika. Warsztatach, podczas których dzieci mają okazję nie tylko obserwować, ale również przeprowadzić wiele ciekawych eksperymentów chemicznych, których, na co dzień nie mogliby wykonać w domu.

czytaj więcej
Zajęcia pokazowe Drama. fot. Mariusz Marcysiak

Zajęcia podsumowujące z „Dramy” 23.01.2017 18:15

Warsztaty teatralne „Drama” to doskonała zabawa w aktorstwo, gdzie dzieci tworzą improwizowane scenki, dialogi i gry. Podczas zajęć podsumowujących, które 21 stycznia odbyły się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, rodzice mogli zobaczyć efekt pracy ich dzieci, ale i również osobiście wziąć udział w warsztatach.

czytaj więcej
fot. Adriana Król-Popiel

Warsztaty zdobienia pierniczków 19.12.2016 11:20

Z myślą o zbliżających się świętach dzieci z Michałowic–Wsi uczestniczyły w warsztatach, dzięki którym zgłębiły sztukę ozdabiania pierniczków.

czytaj więcej