Zajęcia sportowe w Kaliszowym Gaiku

05.04.2017 11:30     255
Zumba w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.
Zajęcia zumby w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz. Zumba w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, o godz. 19.00. Foto: bz. Paula Ostalska, instruktorka. Foto: bz. Zumba, foto:bz. Zumba!
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

W świetlicy w Kaliszowym Gaiku odbywają się cykliczne zajęcia sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się zumba. Zajęcia prowadzi instruktorka Paula Ostalska.


Propozycja tych zajęć spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w zajęciach uczestniczy wiele mieszkanek sołectwa Komorów, ćwiczące Panie są w różnym wieku. Warto wiedzieć, że zumba to ćwiczenia które stanowią połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz aerobiku. I oczywiście znakomicie wpływają na sprawność fizyczną, wyrabiają kondycję i zapewniają dobrą sylwetkę. Zajęcie trwają już kilka miesięcy, od stycznia 2017 roku, odbywają się w każdy wtorek, o godz. 19.00. Prowadzi je instruktorka Paula Ostalska, instruktorka tańca, która przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień tanecznych zdobytych na międzynarodowych turniejach tanecznych.  Jako tancerka i instruktorka stale bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach tanecznych, co  pozwala jej na ciągłe doskonalenie swojego warsztatu oraz umożliwia  wykorzystanie zdobytych umiejętności. Zajęcia dla mieszkańców są bezpłatne, są bowiem finansowane z funduszu sołectwa Komorów. A zorganizowane zostały przez radną Katarzynę Parzyńską i radę sołecką.

 

W świetlicy w Kaliszowym Gaiku organizowane są także zajęcia gimnastyczne, odbywają się w każdą środę, o godz. 18.00. One również są bezpłatne dla mieszkańców i  organizowane są przez radę sołecką.

 

Warto dodać, że działające na terenie Komorowa Komorowskie Stowarzyszenie Aktywnych Seniorów i osób dotkniętych chorobą Parkinsona organizuje zajęcia gimnastyczne. Odbywają się one w każdy poniedziałek, w godz.12 - 13 w centrum MatchPoint, w sali do squasha, oraz w każdą  środę w godz.10.00 – 11.00 i w piątek  w godz. 9.00 – 10.00  w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. W tych zajęciach mogą również uczestniczyć mieszkańcy sołectwa Komorów, którym stan zdrowia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach proponowanych powyżej. 

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów. Foto: bz

Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów 12.02.2018 09:35

W ostatnią sobotę karnawału bawili się mieszkańcy sołectwa Komorów. Tym razem tematem imprezy był świat bajek i baśni. Zabawa ostatkowa była bardzo udana.

czytaj więcej
Laboratorium Juniora w sołectwie Komorów

Laboratorium Juniora w sołectwie Komorów Data wydarzenia: 25.02.2018

Radna, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Komorów zapraszają dzieci na warsztaty z cyklu laboratorium juniora pn. Wulkany - zadziwiające olbrzymy. (25 lutego, godz. 10.30)

czytaj więcej
Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów 18.12.2017 09:05

Wigilia w sąsiedzkim gronie w sołectwie Komorów na dobre wpisała się w tradycję tej miejscowości. Mieszkańcy tłumnie przybyli do świetlicy W kaliszowym gaiku, aby razem świętować czas przyjścia Jezusa Chrystusa na świat. W świątecznym spotkaniu uczestniczyli radni gminni, z jej przewodniczącą Elżbietą Biczyk na czele, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, żoną i ksiądz proboszcz Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.

Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku 11.12.2017 12:30

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z sołectwa Komorów spotkały się na warsztatach podczas których robiły świąteczne ozdoby. Świątecznie przystrojona została również świetlica w Kaliszowym Gaiku.

czytaj więcej
Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów; Foto: bz

Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów 25.09.2017 10:10

To było pożegnanie lata, które odbyło się w drugi dzień astronomicznej jesieni – 23 września mieszkańcy sołectwa Komorów spotkali się w Kaliszowym Gaiku na wspaniałej sąsiedzkiej zabawie!


czytaj więcej
SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW Foto bz.

SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW 11.09.2017 12:05

Mieszkańcy sołectwa Komorów tradycyjnie spotkali się w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, zebranie zwołał i prowadził Artur Kostera, sołtys, a także Katarzyna Parzyńska, radna. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, pracownicy urzędu, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady, a także radni z terenu naszej gminy.


czytaj więcej
WIANKI - powitanie lata w Kaliszowym Gaiku

WIANKI - powitanie lata w Kaliszowym Gaiku 25.06.2017 10:40

Mieszkańcy sołectwa Komorów powitali lato wspólną zabawą i potańcówką. W festynie uczestniczył Krzysztof Grabka. Wszyscy świetnie się bawili!

czytaj więcej
Wielka Sobota w sołectwie Komorów

Wielka Sobota w sołectwie Komorów 18.04.2017 09:35

Wielką Sobotę w świetlicy w Kaliszowym Gaiku odbyło się świecenie pokarmów. Zgromadziło się wielu mieszkańców sołectwa Komorów.

czytaj więcej
Spotkanie wielkanocne emerytów z sołectwa Komorów; foto. bz.

Spotkanie wielkanocne emerytów z sołectwa Komorów 07.04.2017 09:40

Spotkanie wielkanocne seniorów z Koła Emerytów i Rencistów sołectwa Komorów odbyło się w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi wójt gminy Michałowice – Krzysztof Grabka, radna Katarzyna Parzyńska, sołtys Artura Kostera i ksiądz prałat Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Wiosenne porządki w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Wiosenne porządki w sołectwie Komorów 05.04.2017 20:45

Wiosną, tradycyjnie już, mieszkańcy sołectwa Komorów sprzątają swoją miejscowość. Akcję: wiosenne porządki zorganizował Artur Kostera, sołtys wraz z radą sołecką oraz Katarzyna Parzyńska, radna.

czytaj więcej