Zajęcia sportowe w Kaliszowym Gaiku

05.04.2017 11:30     276
Zumba w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.
Zajęcia zumby w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz. Zumba w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, o godz. 19.00. Foto: bz. Paula Ostalska, instruktorka. Foto: bz. Zumba, foto:bz. Zumba!
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

W świetlicy w Kaliszowym Gaiku odbywają się cykliczne zajęcia sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się zumba. Zajęcia prowadzi instruktorka Paula Ostalska.


Propozycja tych zajęć spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w zajęciach uczestniczy wiele mieszkanek sołectwa Komorów, ćwiczące Panie są w różnym wieku. Warto wiedzieć, że zumba to ćwiczenia które stanowią połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz aerobiku. I oczywiście znakomicie wpływają na sprawność fizyczną, wyrabiają kondycję i zapewniają dobrą sylwetkę. Zajęcie trwają już kilka miesięcy, od stycznia 2017 roku, odbywają się w każdy wtorek, o godz. 19.00. Prowadzi je instruktorka Paula Ostalska, instruktorka tańca, która przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień tanecznych zdobytych na międzynarodowych turniejach tanecznych.  Jako tancerka i instruktorka stale bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach tanecznych, co  pozwala jej na ciągłe doskonalenie swojego warsztatu oraz umożliwia  wykorzystanie zdobytych umiejętności. Zajęcia dla mieszkańców są bezpłatne, są bowiem finansowane z funduszu sołectwa Komorów. A zorganizowane zostały przez radną Katarzynę Parzyńską i radę sołecką.

 

W świetlicy w Kaliszowym Gaiku organizowane są także zajęcia gimnastyczne, odbywają się w każdą środę, o godz. 18.00. One również są bezpłatne dla mieszkańców i  organizowane są przez radę sołecką.

 

Warto dodać, że działające na terenie Komorowa Komorowskie Stowarzyszenie Aktywnych Seniorów i osób dotkniętych chorobą Parkinsona organizuje zajęcia gimnastyczne. Odbywają się one w każdy poniedziałek, w godz.12 - 13 w centrum MatchPoint, w sali do squasha, oraz w każdą  środę w godz.10.00 – 11.00 i w piątek  w godz. 9.00 – 10.00  w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. W tych zajęciach mogą również uczestniczyć mieszkańcy sołectwa Komorów, którym stan zdrowia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach proponowanych powyżej. 

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

KOMOROWSKIE WIANKI 2018; Foto: bz.

KOMOROWSKIE WIANKI 2018 26.06.2018 11:40

Komorowskie Wianki odbyły się w Kaliszowym Gaiku po raz piąty. Tradycyjnie była to bardzo udana zabawa! Festyn przygotowała Katarzyna Parzyńska, radna, Artur Kostera, sołtys wraz z Radą Sołecką Sołectwa Komorów oraz grupą przyjaciół, która znakomicie współpracuje z samorządowcami. W spotkaniu uczestniczył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka z żoną. Wszyscy świetnie się bawili!


czytaj więcej
Święcenie pokarmów wielkanocnych w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Święcenie pokarmów wielkanocnych w sołectwie Komorów 03.04.2018 21:50

Święcenie pokarmów wielkanocnych w kościele katolickim to wielowiekowa tradycja. Tego dnia wierni przynoszą do kościołów koszyczki ze święconką. Poświęcone przez księdza pokarmy trafiają później na wielkanocny stół.

czytaj więcej
W świątecznym nastroju - spotkanie w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.

W świątecznym nastroju - spotkanie w Kaliszowym Gaiku 23.03.2018 10:50

Powoli zbliża się wiosna… zbliżają się też święta wielkanocne. Z tej okazji, w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, spotkali się seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów sołectwa Komorów. Wśród zaproszonych gości był wójt gminy Michałowice – Krzysztof Grabka, z żoną, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy i ksiądz prałat Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Świąteczne warsztaty w Kaliszowym Gaiku; foto: bz.

Świąteczne warsztaty w Kaliszowym Gaiku 18.03.2018 18:50

Każdego roku, przed świętami, odbywają się w Kaliszowym Gaiku warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. A wszystko po to, aby święta były bardziej radosne i kolorowe!


czytaj więcej
Dzień Kobiet - Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Koncertowy Dzień Kobiet 10.03.2018 19:20

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.

czytaj więcej
Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów. Foto: bz

Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów 12.02.2018 09:35

W ostatnią sobotę karnawału bawili się mieszkańcy sołectwa Komorów. Tym razem tematem imprezy był świat bajek i baśni. Zabawa ostatkowa była bardzo udana.

czytaj więcej
Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów 18.12.2017 09:05

Wigilia w sąsiedzkim gronie w sołectwie Komorów na dobre wpisała się w tradycję tej miejscowości. Mieszkańcy tłumnie przybyli do świetlicy W kaliszowym gaiku, aby razem świętować czas przyjścia Jezusa Chrystusa na świat. W świątecznym spotkaniu uczestniczyli radni gminni, z jej przewodniczącą Elżbietą Biczyk na czele, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, żoną i ksiądz proboszcz Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.

Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku 11.12.2017 12:30

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z sołectwa Komorów spotkały się na warsztatach podczas których robiły świąteczne ozdoby. Świątecznie przystrojona została również świetlica w Kaliszowym Gaiku.

czytaj więcej
Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów; Foto: bz

Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów 25.09.2017 10:10

To było pożegnanie lata, które odbyło się w drugi dzień astronomicznej jesieni – 23 września mieszkańcy sołectwa Komorów spotkali się w Kaliszowym Gaiku na wspaniałej sąsiedzkiej zabawie!


czytaj więcej
SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW Foto bz.

SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW 11.09.2017 12:05

Mieszkańcy sołectwa Komorów tradycyjnie spotkali się w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, zebranie zwołał i prowadził Artur Kostera, sołtys, a także Katarzyna Parzyńska, radna. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, pracownicy urzędu, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady, a także radni z terenu naszej gminy.


czytaj więcej